From Meta ne demek? Instagram açılırken From Meta yazıyor

Instagram açılırken birden bire From Meta yazmaya başladı. From Meta ne demek? instagram hesabım hack mi edildi?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagram'da daha önceden From Facebook yazısı vardı. Geçtiğimiz günlerde Facebook firması adını Meta olarak değiştirdi.

    Instagram uygulaması eski adı ile Facebook yeni adı ile Meta firmasına ait.  Artık instagram açılışında Meta ifadesini göreceğiz. Bu sadece instagram uygulamasının Meta firması tarafından geliştirildiğini gösteren bir ifade.

    Kısaca instagramın sahibi olan Facebook firması adını Meta olarak değiştirdi. Durum bu.

    alattin alattin (16999)