FRST Sonucu Paylaşmak Güvenli mi?

Farbar R.S.T'yi kullandım tarama yaptırdım sonucu elimde, ama sonucu internete yüklersem bi sıkıntı yaşar mıyım ona emin değilim. Bilgisayarın mahrem bilgilerini falan içeriyorsa, virüsten korunayım derken bilgisayarı daha da sakata sokmayayım. Tarama sonucunun forum gibi herkese açık şekildeki yerlerde paylaşılmasında bir sakınca var mı?

balboa135 balboa135 (16)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir gizli bilgi içermez.

    Sadece yazılım ve yüklü uygulamalara dair bilgiler var. Bugun dışında lisans kodu, fotoğraf, belge vs gibi bilgiler yer almaz.

    İşletim sistemine dair bilgiler, yüklü yazılımlar, sürücüler, Windows işletim sistemine ait hizmetler, kayıt defteri girdileri vs vardır. Dosyaları Not efterinde açıp içine bakabilirsin.

    hakan hakan (15424)
    12 ay önce cevaplandı