fs0:\EFI\Microsoft\Boot\bootmgfw.efi Hatasi aliyorum Hometech Wi 10 tablet acilirken çözüm

Çözümünü bilen yardim edebilir mi ?

ceyhun3141 ceyhun3141 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fabrika ayarlarıyla düzelmesi gerekir.

    Hometech Tablet Format atma l Factory Reset l Desen Kilidi Açma - vedeolu anlatım (tıkla)

    Edit:

    OTG kablosu kullanarak bir harici klavye bağla. Sonra klavyenin shift tuşuna basılı tutarak güç düğmesine bas (Güç düğmesine basma yolu ile başarılı olunamazsa tablet açık haldeyken shift tuşuna basılır, basılı tutulur ve tablet yeniden başlatılır). Tablet açılana kadar shift tuşunu bırakma. Eğer ikisi bir arada cihaz ise kendi klavyeside olmalı ve oradanda yapabilirsin aynı şeyi.

    Mavi renkli Sorun Gider ekranı açılacaktır, oradan sıfırlayabilirsin.

    Windows tablet nasıl formatlanır - videolu anlatım (tıkla)

    Eğer bu yolla sıfırlama yapamazsan bir tecrübeli kullanıcıdan destek alarak tablete USB yolu ile (Rufus programınıda kullanmak gerek) yeni sıfır bir Windows 10 yüklersin, yükletirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Onu nasıl yapıcaz tablet açılmıyor ceyhun3141 6 yıl önce
    • Telefonlarda açılmayan cihazlar için "hard reset" yolu var. Cihaz açılırken bir takım tuş kombinasyonu kullanılarak.. Tablettede olması lazım. Marka modele göere bir araştırmak gerek. Bazı denemelerde yapılabilir ses aç düğmesiyle beraber güç (açma) düğmesine basmak ve basılı tutmak gibi @ceyhun3141 temmuz 6 yıl önce
    • Denedim ama olmuyor @temmuz ceyhun3141 6 yıl önce
    • Ses açma tuşu olmazsa onun yerine ses kısma tuşuna basmayı deneyebilirsin. Bazı cihazlarda böyle olabiliyor @ceyhun3141 temmuz 6 yıl önce
    • Mesajıma link ilava ettim, yeniden bakarsın @ceyhun3141 temmuz 6 yıl önce
    • Hepsini denedim çözüm yakinimdaki.bir bilgisayarciyada goturdum onlarda ypmadi @temmuz ceyhun3141 6 yıl önce
    • Tam şarjlı olmasına dikkat et veya şarja bağlı olsun @ceyhun3141 temmuz 6 yıl önce
    • Ne oluyor, tepkimi vermiyor hata mesajımı çıkıyor, birşey demiyorsunki, nasıl yardım edebilelim sana @ceyhun3141 temmuz 6 yıl önce
    • Androidmi Windows 10'mu? @ceyhun3141 temmuz 6 yıl önce
    • Windows 10 @temmuz ceyhun3141 6 yıl önce
    • Söylesene :) temmuz 6 yıl önce
    • fs0:\EFI\Microsoft\Boot\bootmgfw.efi hatası veriyor hometech yazisindan sonra altindada shell yaziyor ceyhun3141 6 yıl önce
    • @temmuz ceyhun3141 6 yıl önce
    • Harici klavyen varmı? Veya ikisi bir arada cihazmı? temmuz 6 yıl önce
    • Windows 10 @temmuz ceyhun3141 6 yıl önce
    • Takip cikartmali klavyesi var @temmuz ceyhun3141 6 yıl önce
    • Tamam mesajımın altına bak, yazıyorum. temmuz 6 yıl önce
    • Olmadi @temmuz ceyhun3141 6 yıl önce
    • Ne olmadı yahu? Nedir o tek kelime? :( Ben sana birçok yazdım, problem benimmi, seninmi? :(( temmuz 6 yıl önce
    • En son ilave ettiğim linkede baktınmı? temmuz 6 yıl önce
    • Sen hiç yardimci olmuyorsun ki senin baktigin herseyi denedim ben bana farki bir yontem lazim @temmuz ceyhun3141 6 yıl önce
    • O mavi ekran gelmiyor ne biliyim ses acma kapama etki etmiyor @temmuz ceyhun3141 6 yıl önce
    • Ben hiç yardımcı olmuyorum öylemi? Evlat sen daha tabletindeki işletim sistemini bile belirtmedin ve ben sana tahmin ederek bir çok şey yazdım. Kolay gelsin. temmuz 6 yıl önce
    • Windows 10 @temmuz dedimya ceyhun3141 6 yıl önce

    Burası Yardımcı Olabilir

    kullanici118901 kullanici118901 (-99)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Cezalandırıldın. Büyümelisin :( temmuz 6 yıl önce