Fujitsu LIFEBOOK AH532/G21 BIOS güncellemesi nasıl yapılır?

MERHABA HOCAM. Fujitsu nootebokum var 2012 senesinde aldim. ve simdiye kadar windows 7 kullaniyordum. 2 gun once Windows 10 pro kurdum. Tum guncellemelri verdim hatda 1909 versiyonu bile indirdim. He nooteboku kapatib acdigimda bios guncellemesi diye bir ssoru geliyor. LIFEBOOKAH532_G21, BIOS version: Version 1.09. Lutfen yardim edin nasil guncelleye bilirim biosumu? ve nereden indiriyim bios yeni versiyon yardimci olursaniz sevinirim tesekuurler.

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fujitsu LIFEBOOK AH532/G21 BIOS güncellemesini şu adresten indirebilirsin dostum. BIOS en son sürümü 2.09 (20/02/2013) görünüyor.

    https://support.ts.fujitsu.com/IndexDownload.asp?lng=en

    Fakat siteye girip indirme yapmak istediğimde şöyle diyor "

    This BIOS version can only be used on a System with BIOS 2.xx.
              Update from BIOS version 1.xx to 2.xx is not possible !!!

    Yani bu sadece BIOS sürümün 2.X.X  numarasına sahipse yani bios yazılımının versiyonu 2 ise indirmelisin diyor.

    BIOS sürüm 1.x'ten  sürüm 2.x'e geçmek mümkün değilmiş. Senin BIOS 1.0.9 bu güncellemeler olmaz. Sen ekran açıldığında çıkan hatanın bir fotoğrafını çek yolla da bakalım neymiş o uyarı.

    cemkara cemkara (4215)
    4 yıl önce cevaplandı

      Tesekkurler hocam. Size nasil fotorafi cekib ata bilirim?? Simdiye kadar hic foto atmadim

      proqram proqram (-7)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Fotoğrafı şu siteye https://postimages.org/tr/ yükleyerek linkini buraya kopyalayabilirsin. Genelde bu siteyi kullanıyoruz. alattin 4 yıl önce