Fullprogramlardan indirdiğim Windows 10 lisansı formattan sonra kaybolur mu?

Merhaba uzmanım.net ailesi Benim Laptopumda

Windows 10 Pro 21H2 64 Bit Sürümünün Ocak 2022 güncellemesiyle birlikte olan fullprogramlar sitesinden format şeklinde iso dosyam var benim asıl sorum ise format atıldıktan sonra lisanslama anahtarı veya lisanslama program yardımı ile mi lisanslamılıyım veya her iki lisanslama işlemi yapmamalıyım 21H2 sürümüne lisanslama paketi gelmiş güncelleme olarak

gorele28 gorele28 (387)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şuanki sistemin orijinal windows 10 işletim sistemine mi sahip? Yoksa crackli windows mu kullaniyorsun?

    Eğer orijinal anahtarla aktivasyon yapmadıysan, fullprogramlardan indirdigin windows 10 ile kullanıyorsan, format atarsan tekrar crack, aktivasyon yapman gerekir.

    İlk kurulumda yaptığın işlemleri aynen tekrar yapmam gerekir.

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Tesekkur ederim fullprogramlardan indirdiğim windows 10 iso dosyasını kullanıyorum gorele28 2 yıl önce