Fusion.dll nedir? Karpersky trojan olarak algıladı

Selamlar hocam bugün karpersky antivirüs programı fusion dll adında bir dosya bulup sildi trojan mış galiba karpersky a guveneyimi yoksa başka programlar kullanayim mı

qwea qwea (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fusion.dll dosyası virüs değil. Fusion.dll dosyası, Microsoft .NET Framework ile ilişkili güvenli bir DLL dosyası. Anlaşılan Kaspersky yanlış rapor vermiş, onu beyaz listeye ekleyebilirsin.

    Bu dosya virüslü, veya crack içeren bir yazılımdan dolayı gelmişse bu nedenle Kaspersky onu trojan olarak algılayabilir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hocam yardım klavyem kendi kendine tuşlara basiyor veya imleç hareket ettiriyor qwea 5 yıl önce
    • Klavyen bozuk olabilir, mouse'unda bozuk olabilir. Yani klavyene su, çay, kola gibi içecekler klavye'ne gelmiş olabilir, Maouse'a Maouse pad almanı tavsiye ederim. @qwea ilkaybaki16 5 yıl önce

    C:\Windows\microsoft.net\framework\ yolu altındaki Fusion.dll, işletim sisteminin bir parçası olan Microsoft .NET Framework uygulamasına ait.

    Farklı bir yolda örneğin Temp klasöründeki Fusion.dll dosyası virüs olabilir. Hatta sisteme ait olan bir dosyaya da virüs bulaşabilir. Kesin sonuç için dosyayı, sadece Fusion.dll dosyasını buradan taratabilirsin: uzmanim.net virüs tarama

    Raporu da bize yollarsan iyi olur.

    hakan hakan (15424)