Galaxy j5 te hafıza kartını nasıl telefon hafızasına dahil edebilirim

Telefonumun hafızası yetersiz ve telefonu verimli kullanamıyorum

vahi7560 vahi7560 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Bir j3 kullanıcısım

      Eğer uygulamaları hafıza kartına taşımak istiyorsan şu yolu takip et

      Ayarlar>Cihaz>uygulamalar>Uygulama yöneticisi (bundan sonra istediğin uygulamayı seç)> sd karta taşı

      band band (2)