Galaxy J7 Prime'a Android 8.0 gelecek mi?

Arkadaşlar bir kaç web sitesinde baktım da Galaxy J7 Prime'nin adı da var. Ben pek ihtimal veremedim. Çünkü Android 7 daha yeni geldi ya. Sizin bilginiz var mı bu konu hakkında? Orijinal Samsung garantili bu arada.

cesur20 cesur20 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    http://www.guncelmiyiz.com/cihaz/sm-g610f şurada yer alan bilgiye göre Android 8.0 almayacak gibi duruyor. İleride değişebilir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Gelecek işletim sistemi hala 7 yazıyor? cesur20 6 yıl önce
    • En son Android 7 planlandığı için öyle yazıyordur. Farklı bir değişik olsa orada belirtilirdi @cesur20 omercik 6 yıl önce

    Bendede aynı model var ama bana güncelleme gelmedi sizin telefonun androidi 7.0 mı?

    ahakan ahakan (100)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Şuan 7 cesur20 6 yıl önce
    • Eğer OTA yoluyla gelmediyse Samsung Kies üzerinden güncellemeyi dene.. https://uzmanim.net/soru/samsung-kies-nedir-samsung-kies-nasil-kullanilir/82887 @ahakan omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho Bağlı cihaz,daha hızlı ve kullanışlı Smart Switch ile desteklenmektedir diyor. Smart Switch e gidiyorum cihazınız güncel diyor android 6.01 ahakan 6 yıl önce
    • O zaman gelmesini beklemekten başka çaren yok. Yurtdışından mı geldi bu cihaz? @ahakan omercik 6 yıl önce
    • Hayır Türkiyeden satın aldım ahakan 6 yıl önce