Galaxy J7 Prime Android 7.0 gelmedi

Samsung Galaxy J7 Prime 32 GB cihazı kullanıyorum ithalatçı garantili. Android 7.0 gelirmi gelmezmi? Gelirse ne zaman gelir?

kuruoglufurkan kuruoglufurkan (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Orijinal olan modellere ek 2. güncelleme bile geldi. 80 MB boyutunda hata düzeltme güncellemesi. ROM atın bence.

    acemiasker17 acemiasker17 (-1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Samsung Kies üzerinden güncelleme yapmayı deneyebilirsin.

      Samsung Kies nedir? Samsung Kies nasıl kullanılır?

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        Dediklerinize baktığım zaman cihazınız orjinal olduğunu anladım. Güncellemeleri belirli gün ve aylarda yaparlar ve Cihaz (sürüm) güncellemleri bazen  en son tarihlerde sürüm güncellemeleri türkiye ye gelebiliyor o yüzden beklemenizi tavsiye ederim zaten sürümünüz güncel  Google Play daki tüm uygulamaları açıcak destekte.

        lucas77 lucas77 (199)