Galaxy J7 Prime Yeni Güncelleme ve Android 8 Güncellemesi

Galaxy J7 Prime telefonumuz var, en son Android 7 güncellemesi geldi, bir daha küçük güncelleme de olsa gelmedi.. Bu ara güncellemeleri ne zaman gelecek? Ayrıca Android 8 ne zaman gelir sizce?

fice00 fice00 (19)
6 yıl önce sordu

  • Benim telefonda j7 prime ama bana güncelleme gelmedi model numarası nedir sizin telefonun g610f benimki ahakan 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Galaxy J7 Prime için Android 8.0 gelip gelmeyeceğiyle alakalı guncelmiyiz.com sitesinde bir bilgi bulunmuyor. Gelecek olsa orada yazardı.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Ara güncellemeleri= fice00 6 yıl önce
  • Ara güncellemelerini bilemiyorum. Samsung verirse gelir zaten, endişe etmenize gerek yok. @fice00 omercik 6 yıl önce
  • İşte en son 7 geldi, bir daha gelmedi fice00 6 yıl önce