Galaxy Note 2 Chrome'da siteden film izleyemiyorum

iyigunler

note 2 den crome ile bein connecth e girebiliyor fakat film yada dizi izleyemiyorum.desteklemiyor uyarisi aliyorum.ya da hehangi bir siteden video izleyemiyorum.

explorer de siteye dahi giremiyorum.baska browserler ida denedim olmuyor.flash player yukledim gene cozulmedi.yardimci olursaniz cok memnun olurum.not: bein connecth uygulamasi peoblemli oldugu icin uygulamaya da giremiyorum. tesekkurler iyi calismalar

mimaref mimaref (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Araştırdığıma göre Bein Connect sitesi mobil cihazlarda baya sorunluymuş. Benzer hatalar gördüm. Sorunun senden kaynaklandığını düşünmüyorum. Başka tarayıcı da kullanmışsın sonuç değişmemiş.

    Flash Player filan bunlar eski teknoloji artık sitelerde çok nadir kullanılıyor.  Son olarak Android cihazda bir de Firefox denemende fayda var: https://www.mozilla.org/tr/firefox/mobile/

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • denemistim.oda olmadi ama tesekkur ederim.cevap yazdiginiz icin mimaref 4 yıl önce