Galaxy Note 5 bilinmeyen aygıt hatasını nasıl çözebilirim?

Merhabalar Samsung Galaxy Note 5 cihazım FRP Lock'da kaldıgı için açılmıyor. Cihazımı download moduna alıp bir şekilde ROM atmak istiyorum lakin bilgisayarım telefonu hiçbir şekilde tanımıyor. Sürücülerini yükledim, başka bilgisayarda denedim ama hiçbir şekilde cihazımı bilgisayara bağlayamıyorum. Bir şekilde ROM atmam gerekiyor, neler yapabilirim? Regedit'ten falan bir şekilde cihazı bilgisayara tanıtmanın yolu var mı?

bordo38 bordo38 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FRP Lock'ta kalan bir cihazın nasıl kurtarılabileceği konusunu biraz araştırdım, internette işinize yarayacağını düşündüğüm bir videoya rastladım. İzlemenizi tavsiye ederim.

    FRP Lock nasıl kaldırılır?

    omercik omercik (9418)