Galaxy note edge ekran yer paylaşımı hatası

Arkadaşlar merhaba galeriye giremiyorum soayal paylaşımda resim yükleyemiyorum ne yapabilirim yardımcı olun.

Başka yerlerde ve burada okuduğuma göre hata çıktığında ayarlara gidip bütün izinleri kapatın deniliyor yapıyorum telefonu yeniden başlattım kaç defa denedim olmadı.

Aynı hatayı alıpta çözüme ulaşan lütfen yardımcı olsun teşekkürler şimdiden.

featrhyme featrhyme (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatasının çözümü nedir? bunu inceledin mi?

    Olası tüm sebepleri yazdım.

    Düzenleme: @featrhyme yukarıdaki linkteki paylaşımıma yeni sebepler ekledim, yeni çözümler ekledim.

    cemkara cemkara (4215)