Galaxy Note kalemi Galaxy J7'de kullanılır mı?

Galaxy J/'de normal gezinmek için not tutmak için galaxy note kalemini kullanabilir miyim? Veya ince uçlu herhangi bir telefonun dokunmatik kalemini?

esrazengin esrazengin (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Galaxy Note serisinin kalemleri Galaxy J7'de çalışmaz. İlla J7'de kalem kullanmak isterseniz Galaxy J7 için Stylus kalemler mevcut, onları satın alabilirsiniz. İşe yararmı yaramazmı bilmiyorum ama, hiç denemedim.

    omercik omercik (9418)