galaxy s2 tuhaf uyarı

Galaxy s2 marka bi  telefonumvar. Akşam arkadaşımın numarasını whatsapp uygulamasındaki arama butonu aracılığıyla  aramaya çalıştığımda avizeyle ön kamera aradında kırmızı bi ışık  yanıp söndü ve cızırtılı bi "nit-nit"  uyarı sesi  duydum. Bu 4-5 saniye tekrar  etti, aramayı sonlandırdığımda kesildi. Telefon rehberinden hemen yeniden arama  yapmak istedim  bu seferde sadece kırmızı ışık yandı. Telefon elimde patlayacak  gibi hissettim. Bunun sebebi nedir??

Telefonum orjinal ama k.ıraktan geldiği için başka  bi IMEI atılmış. Motorola görünüyor IMEI li

blastoise blastoise (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonu yeniden başlatmayı denediniz mi?

    Telefonu yeniden başlatmayı deneyin. Sorun geçici bir sorun olabilir. Sorun tekrar ediyorsa donanım kaynaklı bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • ekrandaki kırmızı ışık, ışık sensörüymüş ama o ''Nit-nit'' uyarısı meçhul. bir daha da tekrar etmedi.. blastoise 8 yıl önce
    • tekrar etmiyorsa geçici bir sorun ya da uyarıdır. dikkate almayın derim. murat 8 yıl önce