Galaxy S3 formattan sonra silinen dosyaları kurtarma

Samsung Galaxy S3 kullanıcısıyım. İlk çıktığı yıllar sıfır aldım hep ben kullandım ama belki 10 üzeri format attım. Şimdi aklıma takıldı benim format öncesi ne resimlerim, belgelerim vardı şimdi hepsi silindi gitti. Önemsemedim ama şimdi aklıma takıldı işte onları kurtarmak istiyorum. Hepsi telefon hafızanda idi, hafıza kartında değil. Programlar, yazılımlar ile ben telefonumdaki 2013 yılından itibaren fotoğraf, video, belge falan ne varsa kurtarabilir miyim? Yardımcı olur musunuz?

teknolojikbirey teknolojikbirey (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android'de atılan formatta veri geri yüklemesi mümkün müdür?

    EaseUS Mobisaver for Android/iOS nedir, nasıl kullanılır?

    Alternatif olarak GT Recovery uygulamasını kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

    İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.bihu.recovery&hl=tr

    NOT: Cihazınızın rootlu olması gerekiyor.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • EaseUS MobiSaver for Android şu program aklıma yattı ama ücretli mi hala? @farurhenho teknolojikbirey 6 yıl önce
    • Ücretsiz sürümü var fakat ücretsiz sürümünde kurtarılan dosyaları sadece görüntüleyebiliyorsunuz, telefon hafızasına kaydetmenize izin vermiyor. @teknolojikbirey omercik 6 yıl önce
    • anladım peki hiç olur yok yani? @farurhenho teknolojikbirey 6 yıl önce
    • EaseUS tek alternatif değil, linkteki yazıda bahsedilen root işlemini telefonunuza yaptıktan sonra bir sürü alternatif var. Açıklamama ekledim @teknolojikbirey omercik 6 yıl önce
    • cihazım rootlu bu programı deneyeceğim. Sonucu yazarım size teknolojikbirey 6 yıl önce