Galaxy S4 silinen dosyaları geri getirme

Samsung s4 telefon kullaniyorum. Telefonda dosyalari birleştireyim, hepsini bi araya toplayayım derken bir dosyayi sildim ve olan oldu. Bütün videolarım silindi ve geri getiremiyorum. Ne yapmam lazim acaba ayni telefonla ayni dosyalari nasil geri alabilirim?

kullanici898812 kullanici898812 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhaba hafıza kartındaki dosyları üçüncü parti programlarla geri alabilirsiniz ama kurtarma oranı % 50 dir yani sağlıklı değil telefondakilere yapacak bir şey yok gitmiştir artık geri alınmaz.saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)
    10 yıl önce cevaplandı

      Bu linkte yazılanları denediniz mi?

      Recuva ile silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.

      Silinen videoları geri getirme adım adım anlatıyor. Telefonu USB kablo ile bilgisayar bağlayın ondan sonra işlemleri sırası ile yapın.

      hakan hakan (15424)