Galaxy Tab S tabletimin şifresini unuttum

Galaxy tab s  olan tabletimin hem pin i  hem de deseni var

kullanici12736 kullanici12736 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tabletini tamamen kapat. 1 dakika sonra açma kapama tuşu + ses açma tuşu + ortadaki home butonuna aynı anda basılı tut, Samsung logosu gelince sadece açma kapama tuşundan elini çek.

    Mavi yazıların yazdığı bir ekran gelecektir. Wipe Data Factory Reset yazısının üzerine gelip açma kapama tuşuna 1 defa bas. Tabletin sıfırlanacaktır. Sıfırlandığı için de doğal olarak şifresi kalkacak.

    omercik omercik (9418)