Galaxy Young'a rom atmada sorun

Bugün elimd bulunan galaxy y telefonun android sürmünü 4.1.1 e yükselttim telefonun sadece birkaç yerinde hatalar oluştu:

1- Google playi kullanamıyorum

2- Açık olan uygulamaları home tuşuna basılı tuttuğumuz menüden sürükleyip kapatamıyorum

murhan47 murhan47 (4)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefona attığın romda bunlar eksik olabilir büyük ihtimalle bundan kaynaklanıyordur bence orginal rom gerçekten en mantıklı ve en iyisi olan zaman geçtikçe telefonunda bence daha çok sıkıntı çıkacaktır orginal romunu yüklemeni tavsiye ederim.

    Orginal rom nasıl yüklenir: Google'a "samsung galaxy young orjinal rom" yazarsan aynı şekilde ilk çıkan sayfada nasıl yapılacağı anlatılmaktadır.

    yusufcb yusufcb (30)