Galiba Realtek Wi-Fi kartım miladını doldurdu!

Arkadaşlar son bi kaç aydır bilgisayarım Wi-Fi bağlantısını kesip hiç ağ bulunamadı hatası veriyordu, üstelik bağlandığımda hata vermesi 2dk. bile sürmüyordu. Bugün son kez bağlantı koptu, laptop'a reset attım. Sonra açıldığında ise aygıt yöneticisinde bile wifi kartını görmedi. Şu an kabloludan yazıyorum. Wifi kartımın marka-modeli: Realtek RTL8188CE. Bu arada son driverlar yüklü. Lütfen yardım edin. Galiba yeni bir Wireless kartı almam gerekecek!

kullanici76252 kullanici76252 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Doğrudur, Yeni bir Wireless Kartı alman gerekecek başka bilgisayarın varsa onunla dene kablosuzdan girebiliyorsann diğer laptobun wireless Kartı bouzk demektir

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Zaten gördüğü zaman 10-15 tane wifi var etrafta onları görüyor, yol göründü yeni kart almam lazım. Peki nereden bulurum bu kartı? kullanici76252 7 yıl önce
    • İnternette Satıyolar nvidiagtx 7 yıl önce