Game Maker Stüdyo crackli ile yaptığım oyunu yayınlasam sıkıntı olurmu?

Çok uzun zamandır game makerda kendimi geliştiriyorum unityi sevmediğim için. oldukça geliştim ama bir şeyi fark ettim game maker studio 2 çıkınca 1 in lisansı nı artık alamıyoruz crackli olarak oyununu yapıp play store yayınlasam sıkıntı olurmu? Yaşım 16 bu tür şeyleri bilmem olursa da ne gibi sıkıntı olur lütfen yardım edin o kadar uğraştım didindim kendimi geliştirdim Game Maker Studio 1.4 programında.

erkan2003 erkan2003 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir sıkıntı olmaz. Oyunun APK'sını export ettikten sonra Play Store'da yayınlayabilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Cevap yazdığın için çok teşekkür ederim. Bu konuda eminsin değilmi bi sorun çıkmaz yani çok korkuyorum mahkemelik bir sorun olur diye. erkan2003 5 yıl önce