Gamekit.com tam giriş yapamıyorum

arkadaşlar bu siteyi bilen varsa aranızda lütfen yardım etsin siteye facebookla giriş yapıyorum 7 adım veriyor bana ilerle diyorum resimdeki yerde kalıyor ilerle butonu falan çıkmıyor google hesabımla giriş yapayım dedim başka hesap açıldı gene aynı yerde kaldım nereye tıklasam karşıma bu çıkıyor Azerbaycanda oturuyorum ben belki sıkıntı ondadır ülkeyi desteklemiyordur diye vpn kullandım farklı ülkelerden gene burda kaldı hiçbir şekilde ileri gidemiyorum şimdiden teşekkürler

http://i.hizliresim.com/BrQPgg.png

nizi666 nizi666 (179)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İlerlemek için o beyaz bölüme belki birşeyler yazmak gerekli, denedinmi?

    Birde buradan dene (tıkla)

    Facebook ile girişte var.

    Edit:

    Birde tarayıcıyı sıfırlayarak veya farklı tarayıcı kullanarak dene istersen.

    Edit 2:

    Birde DNS değiştirerek denersin. Mesela Google DNS 8.8.8.8 - 8.8.4.4

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • zaten facebook ile denedim gmail ilede denedim beyaz yere baktım olmuyor abi bu ekranda kalıyor nizi666 6 yıl önce
    • ve site herkeste çalışıyor aylar öncede girmiştim bu çıkmıştı bende gene nizi666 6 yıl önce
    • Bilemiyorum maalesef @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • teşekkürler genede hocam bakalım başka yazan olucakmı nizi666 6 yıl önce
    • Aklıma birşey daha geldi, mesajıma yeniden bakarsın @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • onuda yaptım hocam zaten :( @temmuz nizi666 6 yıl önce
    • DANS :)) Telefondan yazılınca böyle saçmalıklar çıkabiliyor :) temmuz 6 yıl önce
    • DNS :((( temmuz 6 yıl önce
    • valla hocam Allah seni inandırsın yaptım (telefon işte) :D nizi666 6 yıl önce
    • Benden Pes.. Sana kolay gelsin :) @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • eyvallah hocam çok çok sağolun uğraştığınız için :) @temmuz nizi666 6 yıl önce
    • Önemli değil ama bir dahaki konularda çözüm için yaptığın denemeleri belirtmeyi unutma. Aksi halde şunuda yaptnmi gibi şeyleri yazmak mecburiyeti ve gereksiz tekrarlar olabiliyor. Mesela virüs taraması yapilmasi ve antivirüs programını kapatarak girmenin denenmesi geldi aklima ama belki sen daha önce bunlarında yaptin, nereden bilecegiz. Öyle degilmi ya? @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • haklısın hocam kusuruma bakma :) @temmuz nizi666 6 yıl önce

    Farklı bir tarayıcıdan giriş yapmayı denedin mi?

    Sanki bazı şeyler tarayıcı sebebiyle yüklenemiyor gibi görünüyor.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • denedim hocam vpn, dns falanda değiştim olmadı nizi666 6 yıl önce

    varmı başka önerileriniz

    nizi666 nizi666 (179)