Gamepad Sağ Analog Çalışmıyor

arkadaşlar bugün yeni bir gamepad aldım fakat oyuna girdim oyunda sağ analog çalışmıyor belki sıkıntı oyundadır diye test sitesine falan girdim ordada çalışmıyor ve garibime gelen şu ki analoga basınca çalışıyor ama normal sağa sola çevirince çalışmıyor markası Ucom

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ucom markasını ilk defa senden duydum. Garibine gitmesin çünkü analoğun basma ile sağa sola oynatma yani ikisinin algılama merkezleri farklı.Eğer bilgisayarına driverı da yüklediysen sorun senin gamepadte.

    Yeni aldıysan 14 günü geçmediyse fişini de alıp satın aldığın yerden değişim yapabilirsin veya iade edebilirsin.

     Tavsiyem ucuz olsun diyorsan snopy veya platoon gamepadlerdir.

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler öneri için nizi666 7 yıl önce
    • @nizi666 umarım yararlı olmuştur :) blackheaven 7 yıl önce
    • iade edicem bakalım nizi666 7 yıl önce
    • hallettim kardeşim yeni intex marka aldım sorunsuz çalışıyor önerin için sağolasın nizi666 7 yıl önce
    • @nizi666 Güle güle kullan kardeşim sevindim :) blackheaven 7 yıl önce
    • @blackheaven teşekkürler :) nizi666 7 yıl önce