Gamepadim de tuşlar çalışmıyor. Sorunu çözmek için ne yapmalıyım?

Merhaba, gamepad hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.

Model adı: Saitake 7007x (bluetooth'lu)

Gamepadi telefonum için aldım fakat bugün bozuldu home tuşuna basınca led'in yanması lazım ama yanmıyor.bende gamepadi usb ile pc'ye bağladım. Sağ kısımda bi sıkıntı yok, gayet iyi çalışıyor çünkü usb girişi orda fakat sol taraftaki hiçbir tuş çalışmıyor.

. Fotoğraf:

saitake 7007x

Daha fazla detay için fotoğraf atabilirim istiyen olursa.

gta5 gta5 (19)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gameped ini bir elektrikciye götürmende fayda var onlar bakarlar nerede hata var nerede yok fakat senin cihaz yeni ise onu aldığın yere götürmende fayda var

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Belki benzer sıkıntı yaşayan olmuştur, aynı sorunu ben de yaşadım. Sorun aradaki kurdele kabloda. İki taraftan da kabloyu çıkartıp sıkıca tekrar yerine taktim sorun çözüldü.

      kullanici941040 kullanici941040 (1)