Gamer kulaklık alınırken dikkat edilenler

Gamer kulaklık alırken nelere dikkat edilmeli veya

Kafaya uyarmı falan aklımda binlerce soru var cevaplarmısınız

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kulaklık alırken benim önerim önce magazada bir dene. Kafana oturuşu nasıl, kulağın rahat ediyor mu. Öncelikle bunlarda dikkat et. Daha sonra teknik detaylara girersin.

    Kablolu, kablosuz, kablosuz ise batarya dayanıklılığı, ses kaltesi, mikrofonu çıkarılabiliyor mu gibi detaylara dikkat edebilirsin.  Çok kaliteli kulaklıkların fiyatı da yüksek tabi.  Benim kulaklarım o kadar hassas değil mesela. Ben farklı çok net anlayamıyorum. O yüzden yüksek bütçeler ayırmıyorum. Dandik bir kulaklık da işime yarıyor.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Kafasında binlerce soru varmış ve sen bunların sadece 5'inden sözetmişsin :) temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz @murat internetten gelcek frisby fhb g14 14 b istiyorum nasıldır malgibiolan 6 yıl önce
    • Ben bir oyuncu değilim. Bahsettiğin cins alet ve cihazlarla çok alakamda, bunlara özel bir merağımda yok. Bu halde sana yardım edemeyeceğim, üzgünüm. Ama bildiğim evrensel geçerli bir söz var; "ucuz etin yahnisi yavan olur". Bunu belirtmem ve hatırlatmam işine yararsa bilemem. Daha fazlası için bir sözüm yok @malgibiolan temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz ben sadece 5'nin cevabını biliyorum geri kalanı sen cevaplarsın artık üstadım :) @malgibiolan fiyatına göre iyi bir ürün. tasarımı da güzel murat 6 yıl önce
    • :@murat temmuz 6 yıl önce