Gandalf Win10 P Güvenli mi?

Gandalf Win10 PE

Hiren Boot CD PE

bu gibi programlardan hangisi en iyisi ve güvenlimi?

efe efe (65)
2 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Bilgisayardaki bir sorunu gidermek için Hiren’s BootCD PE kullanılabilir.  Hiren BootCD oldukça eski ve kullanışlı bir uygulamadır.

    Hiren’s BootCD PE gibi uygulamalar normal işletim sistemi gibi kullanmak için değildir. Herhangi bir sorun olan, açılamayan bilgisayarı açmak ve sorun gidermek için uygundur.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

      Modlanmış işletim sistemlerini tavsiye etmiyorum, virüs vs barındırabilirler.

      hydra hydra (3800)
      2 yıl önce cevaplandı

        Sürekli kullanmayacağım hangisi daha geniş özelliğe sahip ise onun isosunu flasha yazdıracağım .

        efe efe (65)
        2 yıl önce cevaplandı

          Bu işin kralı Hiren's Boot CD'dir.  En bilindik ve popüler olan  Hiren's Boot CD.

          hakan hakan (15394)