Gandcrab 5.2 fidye virüsü bulaşan veriler hakkında

Merhaba. Geçen yıl youtube'de yayınladığınız Gandcrab 5.2 çözüm videonuzda linkini verdiğiniz program ile fidye virüsü bulaşan verileri kurtarmıştım. Fakat kendi kendine eski şifreli haline geri dönmüş ve bu kez program da işe yaramıyor ya da ben yanlış birşeyler yapıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Not: Fidye notunu ve birkaç şifreli veriyi şu yandex linkine ekledim;
https://disk.yandex.com.tr/d/V1YypYkaGjEaoA

gogilogi26 gogilogi26 (6)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızda halen daha fidye virüsünü tetikleyen kalıntılar olabilir yani ilk olarak bilgisayarınızı bir antivirüs programı ile tarayın fakat ben şu iki antivirüs programını kullanmanızı öneriyorum.

    Bu iki antivirüs programını kullandıktan sonra bilgisayarınızı Bitdefender GandCrab Ransomware programı ile bilgisayarınızdaki fidye virüsünün şifrelerini kırın.

    darkcrak darkcrak (5168)