GandCrab 5.2 virüsü bulaştı nasıl temizleyebilirim?

BİLGİSAYARIMI AÇTIĞIMDA BİR NOT VE FİDYE İSTEMEKTELER. BİLGİSAYARIMDAN NASIL KALDIRABİLİRİM

murathannn murathannn (13)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Şifrelenen dosyaların önemli değilse format atarak virüsten kurtulabilirsin. Ama önemliyse çözüm bulunana kadar beklemek gerekiyor. GandCrab V5.2 virüsünün çözümü şuan için yok. Bu zamana kadar GandCrab 5.0.4 ve 5.1 dahil pek çok fidye virüslerinin çözümünü YouTube kanalımızda yayınlamıştık. Aynı şekilde 5.2'nin de çözümü bulunur bulunmaz paylaşacağız.

    Takipte kalmanı tavsiye ederim. https://www.youtube.com/channel/UCmubYNW4ytha2Qzx2uTNZdA/videos

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • TEŞEKKÜRLER FAKAT BENİM BİLGİLERİME BAŞKALARI ULAŞABİLİR VEYA GÖREBİLİRMİ ? murathannn 5 yıl önce
    • BEN ŞİMDİ WİN 7 KURULUM DOSYASINI İNDİRİRSEM O DA KİLİTLENİRMİ ? murathannn 5 yıl önce
    • Ona bir şey olmaz. Rufus ile yazdırabilirsin hemen @murathannn omercik 5 yıl önce

    TEŞEKKÜRLER FAKAT BENİM BİLGİLERİMİ BAŞKALARI GÖREBİLİRMİ ?

    murathannn murathannn (13)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Sadece dosyaların şifrelendi şuan. Bilgilerin zaten artık kimsenin işine yaramaz şu durumda.. omercik 5 yıl önce
    • TEŞEKKÜRLER O ZAMAN FORMATA BAŞVURMAKTA ÇARE VAR GİBİ ZATEN ONDAN BAŞKA DA ÇARE YOK :d GERÇEKTEN TEŞEKKÜRLER murathannn 5 yıl önce
    • Rica ederim :) Önemli dosyaların varsa onları ve fidye notunu bir yere yedekle. Çözümü bulunduğunda kurtarabilirsin. Önemli değil diyorsan formatla kafan rahat eder. @murathannn omercik 5 yıl önce

    Artık Gandcrab 5.2 çözümü var.  GandCrab 5.2 çözüm yayınlandı: GandCrab 5.2 çözüm

    alattin alattin (16999)