Gandcrab v3 virüsü nasıl cözülür?

Bilgisayarıma Gandcrab v3 virüsü bulaştı ve dosyalarım fotograflarım şifrelendi.Bunun cözümü bulundu mu nasıl düzeltebilirim?

aysunall aysunall (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    GandCrab V3 oldukça eski, bunun bulaştığından emin misin? Eğer böyleyse çözümü var:

    https://www.youtube.com/watch?v=a69TCt5H3OY bunu incele. Bu 5.2 için ama bu çözüm GandCrab 3 için de geçerli.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    Evet hocam.1 sene önce bulaştı çözümünü aradım bulamadım birtürlü dosyalarım yedekte duruyordu.Bu cözümle fotografları geri getirebilirim yani degil mi?

    aysunall aysunall (1)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Evet, tüm belgelerini geri getirebilirsin alattin 4 yıl önce
    • Hocam videodakileri uyguladım fakat initialization failed diye uyarı alıyorum aysunall 4 yıl önce
    • Hocam fidye notu dosyanin icinde olmasina ragmen initialization failed diye uyarı alıyorum.ne yapmam gerekiyor. aysunall 4 yıl önce