Gandcrab v5.0.4 ile şifrelenen dosyalarımı çözeiyorum

Youtube da da söz etmiştim. https://www.youtube.com/watch?v=cC-dP4J30aI  linkinde ki gibi yaptım ama fidye notu ve internet olmasına ve de tüm sistemi taramama rağmen "scan finished,no traces found!" diyor. Dosyaların uzantısı .kcbcbzt şeklinde duruyor.

memocano memocano (1)
5 yıl önce sordu

  • Sorunu inceleyebilmemiz için şifrelenen dosyalardan 2 tanesi ve fidye notu gerekli. Bunları bize admin@uzmanim.net adresine mail atarsan detaylı inceleyip Sana bilgi vereceğiz. omercik 5 yıl önce
  • fidye notu ve 1 dosyayı attım zaten admin@uzmanim.net adresine memocano 5 yıl önce
  • Tamam o zaman inceleyip Sana bilgi vereceğiz omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Uygulama sizin şifreli dosyalarınızı çözüyor.  Tarama yaparken;

  • Çöp kutusu boş olsun
  • Bilgisayar internete bağlı olsun.
  • Programsa Scan Entire System seçin. Browse ile klasör, disk seçmeyin.

Gönderdiğiniz şifreli dosyanın şifresinin çözülmüş halinin ekran görüntüsünü mail ile size yolladım.

alattin alattin (16999)
5 yıl önce cevaplandı

  • Maalesef dediklerini yaptım ama, çöp kutusu ile ilgili bir sıkıntı var galiba.Teamviewer ile yardımcı olabilme şansın var mı acaba? memocano 5 yıl önce
  • @memocano bir fidye notu ile birlikte şifreli dosyaları başka bir bilgisayara taşı ve orada işlem yap. alattin 5 yıl önce