gandcrab v5.1 fidye

20. şubat 2019 tarihli GandCrab 5.1 dosyalarının şifresi nasıl çözülür? videonuz

mmatrixxx mmatrixxx (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şunu indire bilirsin

    https://labs.bitdefender.com/wp-content/uploads/downloads/gandcrab-removal-tool-v1-1/

    Geçtiğimiz sene grand crab popiler bir virüstü ve bitdefender bu fidye virüsü üzerinde çalışıyordu ve bitdefender de şifreyi kırma programını yayınlamıştı. Yukarıdaki linkden indire bilirsin grandcrab virüsünün şifresini çözme programını

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      açılmıyor, program bilgisayarınıza indirilsin mi diyor, evet diyorum öyle kalıyor, karşıdan yüklemeler kımında yer alıyor, ancak yükleme devamı gelmiyor

      mmatrixxx mmatrixxx (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Bilgisayarına format attın mı o virüs bulaştıktan sonra veya antivirüs programı ile bilgisayarını taradın mı darkcrak 3 yıl önce
      • Mallwarebytes ile bilgisayarını tam tara ve çıkan virüsleri temizle darkcrak 3 yıl önce