GandCrab v5.2 çözümü çıktı

@bbotezatu

bu arkadaşımız paylaştığı yeni şeyler hakkında sayın moderatörlerim bi bakarmısınız

Grandecrab 5.2 bekleyen çok insan var ben gibi yardımcı olursanız çok sevinirim

yeni video bekliyoruz Grande crab 5.2

slhcvk slhcvk (1)
4 yıl önce sordu

  • Hemen göz atıyorum darkcrak 4 yıl önce
  • @slhcvk çok teşekkürler, bizim gözümüzden kaçmış. Çözüm videosunu ve linki birazdan yayında olacak alattin 4 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Bu konularla @alattin ilgileniyor ve bu aralar başı baya kalabalık. Ama kendisine haber verdim. En kısa zamanda yeni bir video gelecektir.

omercik omercik (9418)
4 yıl önce cevaplandı

Video ve çözüm hazırlanıyor. Videoyu birazdan yayınlayacağım.

Ek: GandCrab 5.2 çözüm - Çözüm yayınlandı!

uzmanim.net Youtube kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=a69TCt5H3OY

alattin alattin (16999)
4 yıl önce cevaplandı

    ben ve arkadaşlarım çok teşekkür ediyoruz alattin bey anlayışınız için size sonsuz minnettarız :)

    slhcvk slhcvk (1)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bizi haberdar ettiğin için ben teşekkür ederim. Faydalı olmasına sevindim alattin 4 yıl önce