GandCrab v5.2 sorunu

bütün dosyalarım videolarım resimlerim kitlendi kaldı elimden geleni herşeyi yaptım olmadı lütfen bu veriler benim için can pahası gibi önemli

Lütfen yardımcı destekci arkadaşlar bilenler varsa yardımcı olabilirler mi

slhcvk slhcvk (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Daha önceden @alattin bu konu ile ilgili bir çözüm paylaşmıştı dilersen alttaki link den çözüme gide bilirsin

    Çözüm: GANDCRAB V5.2 virüsünün çözümü var mı?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Durumda bir değişiklik yok GandCrab v5.2 için bir çözüm yolu bulunamadı.

      8 Temmuz 2019:  GandCrab 5.2 çözüm yayınlandı: GandCrab 5.2 çözüm

      alattin alattin (16984)
      4 yıl önce cevaplandı

        en kısa zamanda çözümü bulunur inşallah

        slhcvk slhcvk (1)