Garanti Servisleri Güvenilir mi ?

Merhabalar . Leptop veya masaüstü bilgisayarımızı garantiye versek sizce içinden parça eksilme veya değişme olasılığı varmıdır . bunun da garantisini veriyolarmı  :)

blackheaven blackheaven (728)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer yetkili servis söz konusuysa, yani üreticinin yetkili kıldığı servislerde bahsettiğiniz herhangi bir sorun olmaz.

    Yetkili servisler bu tür işlemler yaparak kendilerini riske atmazlar. Bilgisayarınızın içinden parça almak veya parcayı gerekmediği halde düşük başka bir model ile değiştirmek gibi bir riske girmezler.

    Durum fark edilir ve haklarında şikayet oluşturlursa bu işin yasal boyutu vardır ve bu riski almak hiç mantıklı değil.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

      Eğer firmanın kendi servisi ise böyle birşey söz konusu olamazi, kesinlikle.

      erdemcirik58 erdemcirik58 (1)