garip klasörler var

arkadaşlar C:\ de gezerken garip klasörler gördüm bunların ne olduğunu biliyormusunuzhttp://hizliresim.com/vEy8g6

kerem52 kerem52 (37)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tür klasörler Windows güncelleştirmesinden sonra oluan klasörlerdir.

    Veya bir program kurulumundan sonra oluşturulmuş klasörlerdir. Genelde silinmesinde bir sakınca yoktur.

    Virüs değildir. Bu sebepten korkmanıza gerek yok. Klasörlerin içinde bir dosya yoksa silebilirsiniz. Klasörlerde dosya varsa dosyaların adlarına ve özelliklerine bakarak hangi programa ait olduğunu anlayabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim saolun kerem52 8 yıl önce