GBWhatsApp DND Mode nedir?

GBWhatsApp kullanıyorum onda dnd mode diye bir şey var bu ne anlama geliyor?

DND mode nedir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DND, "Do not Disturb" kelimesinin kısaltılmışıdır. Bunu "Rahatsız Edilmeme Modu" olarak Türkçe'ye çevirebiliriz.

    DND Mode ne işe yarar?

    Orijinal WhatsApp'ta böyle bir özellik normalde yok. GBWhatsApp, WhatsApp+ Plus gibi modlu WhatsApp uygulamalarında yer almakta olan DND Mode özelliğini açarsanız size mesaj gelmez. İnternetiniz açık olsa bile o an WhatsApp'tan mesaj almazsınız, ta ki DND Mode'u tekrar kapatana kadar.

    Eğer internetinizi kapatmak istemiyor, ama kafa dinlemek istiyorsanız DND Mode özelliğini kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)