Gece 2 ile sabah 8 arası yapılan indirmeler için ek ücret ödüyor muyuz?

Gece 2 ile sabah 8 arası yapılan indirmelere herhangi bir ek ücret ödüyormuyuz? Çünkü bir dönem her gece indirme yapmıştım ve o ay fatura normalden fazla geldi. Acaba bununla bir ilgisi olabilir mi?

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BTK'nın kararı gereği gece 02:00 ile sabah 08:00 arası internet kullanımlarınız, paketinizdeki Adil Kullanım Kotası'na dahil edilmez. Ayrıca bu süre zarfında yaptığınız indirmeler için herhangi bir ek ücret ödemessiniz. En azından BTK'nın aldığı kararda böyle bir madde yok

    İnternet Servis Sağlayıcınızı arayıp faturanın neden fazla geldiği konusunda bilgi alın

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • peki şunla ilgili bir bilginiz varmı açma kapama bedeli bir snraki aya mı yansıtılıyor ? ahmet5847 6 yıl önce
    • Onu bilemiyorum maalesef, dediğim gibi İnternet Servis Sağlayıcınız (TTNET ise 444 0 375) bu konuda sizi detaylı bir şekilde bilgilendirir, en doğrusunu onlar söylecektir @ahmet5847 omercik 6 yıl önce