Gece yapılan indirmeler kotayı etkiliyor mu?

Merhaba,

Haziran ayından itibaren gece yapılan indirmelerde kotayı etkilemeyeceği hakkında haberler vardı.

Bu haber doğru mudur ?

Başladı mı ?

Ve saat aralığı nedir ?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    • Teşekkür ederim :) ahmetsamil 6 yıl önce
    • Senin geç haberin oldu anlaşılan :) @ahmetsamil temmuz 6 yıl önce
    • Haberim vardı aslında :) İlk kez bu büyüklükde dosya indireceğim için kotayı etkilemesini istemedim. @temmuz ahmetsamil 6 yıl önce
    • Anladım, kolay gelsin :) @ahmetsamil temmuz 6 yıl önce

    Etkilenmez. Ben bile büyük boyutlu indirmelerimi (30-40 GB) gece 02:00'dan sonra yapıyorum. Ve faturaya yansıdığını görmedim şuana kadar.

    toprak34 toprak34 (2026)