Geçen günlerde googledaki bir unfloow sitesine kullanıcı adımı ve şifremi girerek giriş yaptım

bu unfloow sitesine aynen bu şekilde birkaç kez daha giriş yaptım yine instagram hesabimda bir sorun yoktu. daha sonra bunu yaptıktan bir iki gün sonra hesabın başkasının eline geçti uyarısı geldi. şifremi değiştirdim tekrar girdim bir sorun yoktu ama günde birkaç kez bu uyaridan gelmeye başladı. belki bir çözüm olur diye e postami değiştirdim kullanıcı adimi degistirdim ama olmadı ne yapmam gerek artık o hesap normale dönmez mi yani bu uyarı gelmeden bir hesaba

kullanici867922 kullanici867922 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İki aşamalı kimlik doğrulayıcısını aktifleştir. e-postanı, şifreni, ve kullanıcı adını değiştirdikten sonra nasıl erişim sağlıyorlar ki.

    hydra hydra (3802)
    3 yıl önce cevaplandı

    • valla ben de bilmiyorum ki. instagramdaki kayitli e postamin iki aşamalı doğrulamasıni etkinleştirdim yukaridaki arkadaşın dediği gibi bakalim yine olucak mi kullanici867922 3 yıl önce
    • Kanka ozur dilerim ben yanlislikla instagram yerine gmail yazmisim yorumumu siliyorum adils 3 yıl önce
    • @Hydra adils 3 yıl önce
    • @hydra adils 3 yıl önce
    • Hangi türlü okunuyosa artık adils 3 yıl önce