Geçersiz ödeme yöntemi hatası

İşlem reddedildi: Geçersiz Ödeme Yöntemi hata kodu OR-CCSEH-05

İninal Kart eklerken bu hatayı alıyorum nasıl çözebilirim?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Senin ininal kartınla alakalı bi sıkıntı olabilir mi? Farklı bir Play Store hesabına eklemeye çalış onu bakalım aynı hata verecek mi anlarsın.

    İninal kartınla başka şekilde alışveriş yapabiliyor musun?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

     Geçersiz Ödeme Yöntemi hata kodu OR-CCSEH-05 ile ilgili şöyle bir yabancı kaynakları da taradım. Genelde hata kart ile ilgili bilgilerin yanlış girilmesi / yanlış olmasından kaynaklanıyor.

    Kartı eklerken son kullanım tarihi, CVV (güvenlik kodu) gibi bilgileri doğru giriyor musun?

    Son olarak ininal kartın aktif mi? hatayı nerede alıyorsun? ininal kart sitesinde mi yoksa Google Play, App store gibi bir yerde mi?

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • ininal sitesinde sorunsuz şekilde giriş yapıyor google play de olmuyor her hesapta denedim . ozgurlol 5 yıl önce
    • CVC kodunu bakarak giriyorum zaten nasıl yanlis olabilir @murat ozgurlol 5 yıl önce
    • @murat ininal aktif önceden baya şey almıştım ozgurlol 5 yıl önce
    • @ozgurlol tüm bilgilerin doğruysa ininal ile bağlantıya geçmende fayda var. Bir sebepten kartın kapatılmış olabilir. murat 5 yıl önce