Geçici olarak kapatılan instagramı yeniden açmak

Geçici süreliğine instagramımı kapattım. Şimdi tekrar girmei istiyorum fakat hesap bulunamadı diyor. Facebook ile giriş yap diyorum aynı şekilde. Mailime şifre yenileme linki geliyor fakat şifreyi girdiğim halde hesap bulunamadı diyor. Mail ile yeni hesap açmaya kalktığımda ise bu adreste bir hesap var diyor. Hesabımı geri almak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz? :(

gozd3 gozd3 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hesabını geçici olarak kapattığınızda bu hesabı tekrardan açmak için belirli bir süreniz var. Yani ben hesabımı 1 yıl geçici olarak kapatayım gibi bir durum söz konusu olmuyor.

    Örneğin Facebook'ta örneğin bu süre 90 gün. Fakat Instagramda açık açık şu kadar süre sonra hesabınız silinir gibi bir şey yok. Bu bilinmiyor. Muhtemelen sizin hesabınız silindi. Bu sebepten hesabınıza erişilemiyor.

    hakan hakan (15424)