Geçici telefon numarası alma nedir ve nasıl yapılır?

Geçiçi telefon numara alma sitesi veya uygulaması var mıdır? Varsa link paylaşabilir misiniz?

oguzhan34 oguzhan34 (96)
6 yıl önce sordu

  • Neyin geçici numarasını almak istiyorsun, bunuda açık olarak belirtmelisin. Yoksa kim ne bilebilir. temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz sanırım telefon numarasından bahsediyor. Sorunu buna göre düzenledim. alattin 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Talkatone adlı bir uygulama biliyorum. Bu uygulamada herhangi bir e-posta adresi kullanarak ücretsiz hesap oluşturuyorsun ve sana yabancı ülkeden bir numara tanımlıyor. (Genellikle ABD'den oluyor bu)

O tanımlanan numarayı istediğin yerde kullanırsın. WhatsApp açılır mı bilmiyorum ama açılsa bile açıkçası çok süreceğini sanmam. WhatsApp sahte numaraları tespit ettiği takdirde direkt olarak süresiz yasaklıyor.

Sanırım istediğin şey bu

Talkatone: https://yadi.sk/d/n-pEFNgJ3PWNRN

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Uygulama linkini verirmisiniz bulamadım? Aynen bi arkadaş bu uygulamayı söylemişti ama linki vermedi tabi. @farurhenho oguzhan34 6 yıl önce
  • Ekledim linki @oguzhan34 omercik 6 yıl önce

Herhalde sahibinden.com vb ferdi satışlar yapılabilen stelerde kişisel telefonu vermeden ilan sahibi satıcının alıcılarla konuşmasını sağlayan Geçici Numara'dan söz ediyorsun.

Eğer öyleyse sahibinden.com Geçici Numara servisine (tıkla) bakabilirsin. O sayfadaki muhteva seni bununla alakalı bilgilendirecek ve yönlendirecektir.

temmuz temmuz (12505)