geçmişe bakmak istiyorum ne yapmalıyım

ben çocuğumun neler ypatığını görmek istiyorum ama bulamıyorum hiç birşey çalıştır>RECENT de hiçbirşey yok bilgisayarım> son girilen yerlerdende bulamıyorum onun bilgisayarda yaptığı şeyleri görebileceğim neresi var bilgisayar windows 8.1 yada 8 emin değilim şimdiden teşekkürler

kerem52 kerem52 (37)
9 yıl önce sordu

  • Bir not ekledim mesajımın altına :-) temmuz 9 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Bunu -bilgi ve tecrübe seviyenide düşünürsek- bilebilmek çok kolay değil. Zaten tecrübeli kullanıcılarda bir yan program kullanmaksızın sadece sınırlı bazı bilgiler elde edebilirler.

Bir logger programı kullanarak istediğin bilgi ve verileri elde edebilirsin. Ama bu tür uygulamalar tehlikelidir (Özellikle tecrübesizler için). Zaten lisanslı ve yasal programlarda değiller (Belki nadiren lisanslısıda vardır). Bu sebeple sen çocuğunu izlemek isterken seni dışardan izleyebilirler.

Sana en iyi çözüm, altta vereceğim linktir. Eğer internet servis sağlayıcın TTNET ise bundan faydalanabilirsin.

TTNET ücretsiz Aile Koruma Şifresi (tıkla)

Not: Boşuna arama, çocuklar (ve gençler) geçmiş izleri temizlemeyi iyi bilirler :-)

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce cevaplandı

    Google aramalarını kontrol edebilirsin. iNetClean veya benzeri eklentilerle sakıncalı sitelere girmesini engelleyebilirsin. Antivirüs programlarının ebevetn denetimini kullanabilirsin.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    9 yıl önce cevaplandı

      bende gencimde babam görmesin diye sordum ben siliyorum heryerde başka yolu vramı diye öğrenmek istedim sapolun bi bunu bilmiyodum bilgisayarla ilgili onuda öğrendim

      kerem52 kerem52 (37)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Vay alçak (pardon, üçkağıtçı..)!.. Ama yinede aferin yani.. :-) temmuz 9 yıl önce
      • Küçük bir çocuğun saplantıları yusufbozar 9 yıl önce