GeForce Experience Nedir?

NVIDIA GeForce Experience nedir? NVIDIA GeForce Experience Sistem gereksinimleri nelerdir? NVIDIA GeForce Experience ne işe yarar?

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GeForce Experience  sizin için oynadığınız oyunları ekran kartınıza göre en iyi çalışaçak şekilde otomatik olarak yapılandırır. NVIDIA sürücülerini kolayca güncellemesinizi sağlar.

    GeForce Experience uygulaması sizi yeni NVIDIA sürücü sürümleri hakkında bilgilendirir.

    NVIDIA Sürücüsünü tek tıklama ile doğrudan güncelleyebilirsiniz.

    GeForce Experience PC, CPU, GPU ve monitörünüz için uygun optimum oyun ayarlarını yüklemeniz için sizi NVIDIA'nın bulut veri merkezine bağlar.

    GeForce Experience  Sistem Gereksinimleri:

    Windows 8, 8.1
    Windows 7
    Windows Vista (DirectX 11 Runtime gereklidir)
    Windows XP SP3 (yalnızca sürücü güncellemeleri)
    RAM: 2GB sistem belleği
    Gerekli Disk Alanı: minimum 20MB
    İnternet Bağlantısı: gerekli
    Sürücü:R290 veya üzeri

    GEFORCE EXPERIENCE İLE DESTEKLENEN PC OYUNLARI

    • Call of Duty: Black Ops 2
    • Call of Duty: Ghosts
    • Call of Duty: Modern Warfare 3
    • Battlefield 3
    • Battlefield 4
    • Assassin's Creed 3
    • Assassin's Creed IV: Black Flag
    • FIFA 12
    • FIFA 13
    • FIFA 14
    • Football Manager 2013
    • Football Manager 2014
    • Need for Speed: Hot Pursuit
    • Need for Speed: Most Wanted (2012)
    • Need for Speed: Shift
    • Warcraft III: The Frozen Throne
    • Crysis 2
    • Crysis 3

    GeForce Experience ile Desteklenen tüm oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

    Nvidia GeForce Experience nereden indirebilirim?

    GeForce Experience indir adresinden Nvidia GeForce Experience indirebilirsiniz

    hakan hakan (15409)