Geforce ndivia 930MX ekran bulanıklığı

Öncelikle herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar, Ndivianın resmi sitesinden bir sürücü yükledim (GeForce Experience).. Kurduktan hemen sonra internette gezinirken ekran da aşırı şekilde bulanıklaşma oldu. Oyun içinde herhangi bir problem yok. Sorun nedir veya kaldırmam gerekiyor mu? Nasıl kaldırabilirim? Pek anlamadığım için uzman arkadaşlara sormak istedim şimdiden çok teşekkür ederim.

ertugrulbeym ertugrulbeym (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarına bir daha yükle ama doğru sürümü yüklediğinden emin ol arka plan'da veya açık bir uygulama olmasın kurulum esnasın'da kurulum bittiğinde bilgisayarını yeniden başlat ve durumu bizim ile paylaş

    Geforce'yi bu link ten indir https://www.geforce.com/drivers

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @ertugrulbeym neden 2 kere tik işaretine bastın yeşil olduğun'da soru çözüldü olarak işaretlenmiş olacak darkcrak 5 yıl önce

    GeForce Experience programı illa şart değil. Kaldırabilirsin. Kaldırdın diye bilgisayarına bi zarar gelmez.

    omercik omercik (9418)