Geliştirici seçenekleri açınca şarj olmamaya başladı, ne yapmalıyım?

Bilgisayara USB ile bağlanmayınca geliştirici seçenekleri aktif hale getirdim. Bilmediğim için de her şeyi elde baktım oynadım. Sonrasında şarj olmamaya başladı, şarj aletini görmemeye başladı, şarj aletleri test edildi iyiydiler sorun telefonda. Sonra Telefonum pembe bi' renk oldu ekranı ne yaptıysam geçmedi bende telefonu kapatıp açınca o renk gitti, geliştirici seçenekleri kaldırdım ama şarj olmuyor telefonum ne yapmalıyım?

eruifdersnotlar eruifdersnotlar (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    telefonu formatladın mı?

    monodrax monodrax (58)