Genaral Mobile E- Tab 5 Açılışta Takılı Kaldı

Öncelikle herkese merhaba;

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Benim tabletimde sorun var. Daha doğrusu Meb'in dağıttı tablette sorun var. Arkadaşlar tableti yenilemek isteken tablet Genaral Mobile yazısında takılı kaldı. Ne yapmam gerekir? Acil yardımlarınızı bekliyorum.

enes7534 enes7534 (13)
8 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    General Mobile E-Tab 5 açılmama, General Mobile E-Tab 5 açılışta takılı kalma sorunu için:

    1. Güç düğmesi + ses kısma + ses açma tuşuna basılı tutarak cihazın kapanmasını bekleyin.
    2. Cihaz yeniden açılana kadar güç düğmesi + ses açma tuşuna basılı tutun.
    3. Açılan ekranda ses kısma tuşu ile aşağıdaki seçeneğe gelin ve güç düğmesi ile onaylayın.
    4. Ekrana gelecek no/yes seçme kısmında yes bölümüne gelerek onaylayın.​

    General Mobile E-Tab 5 açılmama sorununuz çözülecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      Olmuyor.

      Hem partition wipe seçeneğini hem de factory reset seçeneğini uyguladım. Ayrı aryrı ve beraber olarak ama hala açılışta kilitleniyor açılmıyor

      Yardımcı olursanız sevinirim

      Herhangi rootlama falan yapılmadı

      aldığım gibi orjinal öğretmen tableti

      mosar mosar (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        il formatöründen edindiğim bilgiye göre 24/03/2016 saat 20:00 sularında yayınlanan bir güncelleme sonucu etab 5 ler bahsettiğiniz şekilde kilitleniyor. eğer henüz güncellemeyi almamışsanız tabletinizin internete bağlanmasına izin vermeyin. bakanlıkdan konu ile ilgili bir açıklama bekleniyor. artık kilitlenen cihazları geri mi toplarlar yoksa başka bir formül mü üretirler bekleyip göreceğiz. durumu yaşayan bütün arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.

        daedra daedra (1)
        8 yıl önce cevaplandı

          Ya beyler ve bayanlar yada abilerim ablalarim bunun bir caresi yokmu ben kocaelide oturuyorum ve bizim tabletlerde general mobile yazisindan sonra kocaeli buyuksehir belediyesi yazio orda kalio 1 gun durdu ama yinede takilio kapatirkende tik diye ses gelio bunun caresi yokmu lutfen yardim edin

          onur4161 onur4161 (1)