General error(8001) Payoneer hatasının çözümü nedir?

Payoneer 'de hesap oluşturmak istediğim sırada, son aşamada, banka bilgilerini girdiğim aşamada  general error(8001) hatası alıyorum.

General error(8001) hatası ile ilgili sayfada detaylı bir bilgi yok. Sonraki aşamaya geçemediğim için Payoneer kaydını tamamlayamıyorum.

Payoneer General error(8001) hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Payoneer General error(8001) hatasının çözümü nedir?

    Payoneer üyeliği sırasında son aşamada, banka bilgileri girildikten sonra General error(8001) hatası alıyorsanız öncelikle bu sayfada verdiğiniz bilgileri kontrol edin. IBAN ve benzeri bilgilerin doğruluğunu kontrol edin.

    Eğer kayıt sayfasında çok fazla bekleme yaptıysanız, oturum bilgileri sıfırlanmış olabilir. Bu durumda kayıt sayfasını yenileyin ve kayıt işlemine tekrardan başlayın.

    Payoneer General error(8001) hatası büyük çoğunlukla bu son dediğim oturum bilgilerinin zaman aşımına uğramasından kaynklanıyor. Çözüm olarak sayfayı yenilemeli ve tüm bilgileri yeniden girmelisiniz.

    murat murat (12492)