General Mobile 4G açılmıyor

Sorunum şöyle, telefonu güncellemeye almıştım. Daha sonra tamamlanmadan vazgeçtim ve telefonum kapandı. Sonra telefonu resetledim. Resetledikten sonra kurulum sihibazı durduruldu dedi ve şimdi telefona giremiyorum. yardım edermisiniz?

blackcat13 blackcat13 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    General Mobile 4G cihazına yaşadığın bu sorun cihazın işletim sisteminin bozulmasından kaynaklanıyor. Bu durumda yapman gereken General Mobile 4G için uygun Stock ROM'u kurmak. General Mobile 4G için uygun Stock ROM'u kurduktan sonra herhangi bir sorun kalmayacaktır.

    brsozl brsozl (1961)