General Mobile 4G ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası

Ekran yer paylaşımı tesip edildi

Bu izin ayarını değiştirmek için ilk olarak Ayarlar > Uygulamalar'dan ekran yer paylaşımını kapatmanız gerekir.

Telefonum General Mobile 4G herhangi bir uygulamaya izin verince karşıma bu hata cıkıyor ayarlar > uygulamalara girdigimdede ekran yer paylaşımı diye birşey gözükmüyor Format atmayı denedim.

budyforce budyforce (2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bende suan aynı şeyi yaşıyorum bu çözüm buldunuz mu acaba lütfen geri dönüş yapın

    doga96 doga96 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      cemkara cemkara (4215)